| crStyle a întrebat:

Buna TPU` ~! Am 12 ani, am marimea penisului de 18 cm, este normal la varsta mea, sau asa este de la mine?! Nu scriu la caterinca, doar va vreau pareriile. :]

Răspuns Câştigător
| Andrrei a răspuns:

Daca vorbesti serios nu e normal ca la varsta de 12 ani sa ai 18 cm... dar nu e grav daca la 20 de ani ai un penis de 25. mai greu e la batranete. Bafta in contiuare! Funda?

9 răspunsuri:
| Allex7 a răspuns:

Poate nu l-ai masurat bine, la 12 ani nu prea cred.

| Fabian20 a răspuns:

Vezi k tu cred ca masori in milimetrii...km dracul sa ai la la 12 ani 18 cmstraight face... fugi de aici si minte in alta parte

| 999_6366 a răspuns:

Hai las-o mai moale,,, daca ai masurat penisul impreuna cu jumate de picior te mai cred, vezi sa nu ajungi in cartea recordurilor cind o sa ai vreo 20 de ani

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Mai taie din ea, da-o dracu.

| Viorel_Gabriel_1993 a răspuns:

Si nu mai minti ca dupa aia ti se face nasul de 18 cm laughing

| DarkBlood32 a răspuns:

Eu zic că ai măsurat-o începând cu gaura curului.

| Jackal7 a răspuns:

Pff, e foarte grav. O sa-ti creasca pan la cur si apoi o sa poti sa te caci pe ea, Burattino! laughing

| SevrajBoy a răspuns:

Vezi ca nu se masoara de la testicule, natangule happy

| crStyle explică:

SevrajBoy, sa stii ca nu am masurat de la testicule, pur si simplu am pus o rigla de 20cm si era cu 2cm mai mica decat rigla, asa ca nu mai zice tu ca mint.