| AnDutZzA020 a întrebat:

Am 12 ani nu mi-a venit ciclul si imi curge o secretie albicioasa din vara 2011 August.Am 40kg 1, 5m si sunt dezvoltata(nu chiar mult dar sunt dezvoltata)... e posibil sa-mi vina ciclul?

Răspuns Câştigător
| Swallow a răspuns:

Buna. Mie mi-a venit aproape la 13 ani, deci nu te grabi. Ciclul poate sa-ti vina intre 10 si 15 ani deci e okay pina cindwinking Dar ai grija de tine si de igiena ta si totul va fi okay. Bucura`te cit timp nu ai parte de durerile alea de burta ( mai precis ale ovarelor) si de schimbatul absorbantelor si a tampoanelor.Nu`ti fa griji, bucura`te de copilarie si libertate. Bye` love struck

2 răspunsuri:
| youaremyfavouritecolour a răspuns:

Ai grija cu igiena dar sa stii ca nu este exclus sa-ti vina si ciclul

| anonimca54 a răspuns:

Asat e ceva normla.Nu te ingrijora.Ar trebui sa atragi mare atentie igienei.