| andreeasabrina12 a întrebat:

Buna, am o intrebare, cam pe data de 17 aprilie am intretinut relatii sexuale dar tin sa mentionez ca nu a ejaculat in mine dar nici afara..adica nu i-a venit deloc sa ejeculeze, acum mi-a intarziat ciclul 2 zile, insa am secretie albicioasa si ma doare bazinul.O sa-mi vina ciclul?

15 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Trebuie sa mergi la ginecolog sa te consulte, ce varsta ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Nu stim daca o sa-ti vina, odata ce ai facut sex neprotejat.
Fa un test de sarcina DUPa 21 de zile de la ultima partida sexuala.
In cazul tau 17 aprilie +21 zile = 8 Mai
Deci, dupa 8 mai fa testul sa vezi daca esti sau nu gravida!

| Mayhem666 a răspuns:

Stai sa ma duc sa-mi iau globul de cristal ca sa prezic viitorul, si sa vad daca o sa-ti vina tie ciclul sau nu.

| andreeasabrina12 explică (pentru Mayhem666):

Mi a venitttt, dau un pahar de moet

| Goete a răspuns:

Si de unde stii tu sigur ca n-a ejaculat in tine?
Chiar sa fi ramas saracul cu buzele umflate, sau s-a terminat in tine saburand vaginul tau umed?
Tu oricum nu simti cand ejaculeaza in tine

| andreeasabrina12 explică (pentru Goete):

Nu e peima data, stie ce responsbilitate poate sa i cada pe umeri, niciodata nu a ejaculat in mine iar in momentul acela chiar nu aveam prezervative

| Goete a răspuns (pentru andreeasabrina12):

Crede-ma ca poti gresi fara sa iti dai seama si sa te retragi prea tarziu.
Responsabilitate? - cati sunt care nu si-o asuma... tu bazeaza-te pe El

| Goete a răspuns:

Adica noi toti gresim daca nu iti dam raspunsul asteptat

| 120bulevard a răspuns:

Tu tot nu ti-ai invatat lectia, copilo? Ai mai pus inca o intrebare de acest gen acum un an, cand aveai 14 ani +))))))))))). Ma mir ce ar avea de spus parintii tai daca ar vedea ce prostii scrii pe internet, daca nu folosesti prezervativ, spor la crescut copilul laughing

| gogugogugogu a răspuns:

Buna. Nu poti sti daca, intr-adevar, nu a ejaculat sau nu i-a venit sa ejaculeze, asta depinde de cand a ejaculat ultima data, cu cat ejaculeaza mai des cu atat dureaza mai mult sa ejaculeze in urma unui act sexual. Cel mai sigur e sa faci un test de sarcina dupa 21 de zile de la act.

| andreeasabrina12 explică (pentru gogugogugogu):

Nu a ejaculat fiindca el voia sa continuam pentru a ejacula iar eu i-am spus ca nu mai continuam

| gogugogugogu a răspuns (pentru andreeasabrina12):

Atunci motivele intarzierii sunt altele, asteapta sa treaca cele 21 de zile ca sa poti face un test, daca e negativ atunci mergi la un doctor sa afli cauza intarzierii, daca nu iti vine menstruatia intre timp.

| DARLINGx a răspuns:

Dacă ai făcut fără prezervativ de unde ai vrea sa știm,. Ce vârstă ai?

| Petru1123 a răspuns:

Nu exista ca nu ii vine sa ejaculeze, posibil sa fi ejaculat mai silentioshappy

| lucaSS1192 a răspuns:

"nu a ejaculat nici inauntru, dar nici inafara...adica nu i-a venit deloc sa ejaculeze" in primul rand cum sa faci sex si sa nu ți dai drumul si in al doilea rand daca nu a ejaculat logic ca nu esti insarcinata, ar fi doar sanse ca lichidul seminal sa fi ramas in uretră asta daca s-a masturbat cu cateva zile inainte sau putea sa i se scurga acest lichid si acum, in timp ce faceati sex (se scurge cam dupa vreo 2-4 minute de sex sau masturbare deci ar fi sanse)