| anonim847483 a întrebat:

Buna TPU, am 12 ani si simt nevoia de a face sex, de exemplu azi am inceput sa mi-o frec si sa simt placere, dar numai pentru 2 minute, dupa n-am mai simtit nimic, va rog sa nu faceti glume pentru ca eu chiar daca simt nevoia de a face sex, eu nu vreau si ma simt de parca nu imi pot controla corpul. Sunt fata, va rog fara glume sau ceva pentru ca chiar nu mai stiu cum sa ma controlez.

7 răspunsuri:
| NotNamed a răspuns:

Pai daca esti fata si ai vârsta respectiva in niciun caz sa nu ti.o tragi cu un penis. Exploreaz.ti corpul si învață cum sa iti satisfaci nevoile sexuale prin masturbare. Cel mai eficient este sau iti freci clitorisul sau sa iti introduci vreo doua degete in vagin ușor. Sunt tutoriale pe net si Youtube.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vezi-ti de scoala, joaca-te, stai cu familia, nu te mai gandi la sex, nu te mai freca, va trece.

| anonim847483 explică (pentru anonim_4396):

Am incercat, degeaba, o fi pentru ca ma dezvolt?

| anonim_4396 a răspuns (pentru anonim847483):

N-are nicio treaba cu asta

| tzionut a răspuns:

Si cine te retine in ati explora corpul? Cum inveti ce iti face placere si ce nu daca nu te masturbezi?
Sfat. Citeste tot ce poti despre contraceptie si continua sa inveti. Mai tarziu va veni si momentul de a intretine relatii sexuale.

| Glenky a răspuns:

Freaca te, freaca te sa nu ti se mai scoale in 5 ani. Este un timp pentru toate. La 12 ani mananci noroi si te joci nu iti freci viermisorul subnutrit.

| Maxzon a răspuns:

Ești încă un copil, așadar sexul la vârsta asta te va lăsa cu traume. Dacă vrei să-ți cunoști corpul spre a obține acel control de care zici îți recomand masturbarea