| maryamaryamarya a întrebat:

am 12 ani si sunt indragostita nebuneste de un baiat de 13 ani, si el este indragostit de mine dar mi-e frica ca sunt prea mica pentru o relatie dar torusi e primul baiat pe care chiar il iubesc
credeti ca sunt prea mica sa am o relattie?
va rog dati-mi un sfat!
funa!

8 răspunsuri:
| Xtadelo a răspuns:

Buna Maria.
Ai dreptate, esti prea mica pentru un iubit. Traieste'ti copilaria, ai tot timpul din lume pentru iubiti.
Multa bafta si ai grija de tine. happy

| Labyrinth a răspuns:

Să te protejezi că ies puradei cu 7 degete la o mână dacă ai prieten de la 12 ani.

| maryamaryamarya explică (pentru Labyrinth):

Nu ma gandesc la tampenii de astea de acum poate de la vreo 23-25 ani

| Labyrinth a răspuns (pentru maryamaryamarya):

Atunci ce-ţi trebuie prieten?

| DaW a răspuns (pentru maryamaryamarya):

O sa fii o mama batrana laughing la 21 de ani smug

| DaW a răspuns:

Nee nu esti mica eu la 11 ani m`am pupat primadatahee hee asa ca Alaughing spor la lucruu smug si nu fii rusinoasa happy

| iulia4u a răspuns:

Chestia asta mnu este determinata de varsta ci de cat de pregatita esti tu sufleteste pentru asta.EsTE ORicum o varsta normala pentru primul prieten.

| maryamaryamarya explică (pentru iulia4u):

Sper sa ai dreptate iulia4u dar mie totusi mi-e frica de ce o sa zica ai mei cand o sa le spun!