| mberleal354 a întrebat:

sad sad Acum 2ani am avut prima mea relație si primul meu sărut, in fine, dupa ce m-am despărțit de băiat am auzit povesti despre mine ca nu stiu saruta etc ...De atunci mie imi este frică sa mai am o relație sau sa ma sărut cu un băiat ..imi e frica sa nu rada de mine ca nu stiu a saruta ca am 16 ani si nici de atat nu sunt in stare.
Am cam intrat intr-o mica depresie din cauza asta si mulți băieți umbla dupa mine si de unul chiar sunt îndrăgostită dar imi este frică ...nu stiu ce sa fac, sufăr din cauza asta sad
Va rog dati-mi niste sfaturi de încredere sa-mi recapat încrederea sad de aceea nu am eu o relație.
Funda

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Daca e unul idiot nu inseamna ca-s toti, revino-ti

| OldSoul a răspuns:

Cea mai buna idee, cand se apropie momentul ii spui tipului pe un ton amuzant si cu un zambet pe fata "Sa stii ca nu pot sa sarut prea bine, deci ai grija, ma bazez pe tine, nu ma dezamagii".

| devilshelp a răspuns:

Se invata, nu e mare lucru. Daca baiatul te iubeste nu se desparte de tine din cauza asta. Dar oricum, cu cat te saruti mai des cu atat devii mai buna

| Anabela777 a răspuns:

Nu-i un lucru important.

| Tpuist a răspuns:

Nu te descuraja.