| anonim_4396 a întrebat:

Bună TPU!
Am 13 ani, sunt în clasa a VII-A și îmi place de o fată și mi-e rușine să îi zic pentru că noi deja suntem prieteni și mi-e frică să nu stric prietenia dintre noi doi! Îmi puteți spune cum să îi arăt că o plac și poate să fac ca sentimentul să fie reciproc? Mulțumesc anticipat!

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pai daca esti deja prieten cu ea, ce mai vrei?
ea stie ca o placi, odata ce ti-a acceptat prietenia!

| hparia a răspuns:

Spune i ca o placi și treci la treaba sigur te place din moment ce iti este prietena. Dacă ai cu ce poti sa faci si alte lucruri uimitoare.