| Carnatel a întrebat:

Cum imi dau seama daca o fata ma place eu o plac dar daca sentimentul e acelasi si nu vreau sa ma fac de ras sau sa stric prietenia dintre noi

Răspuns Câştigător
| pisw_1405 a răspuns:

Pertreci mult timp cu ea si apoi din comportamentul ei o sa iti dai seama daca te place.

6 răspunsuri:
| butt3rfly16 a răspuns:

In primul rand nu ai cum sa te faci de ras prin faptul ca iti place acea fatawinking. Ai putea sa-ti dai seama din comportamnetul ei fata de tine:daca iti zambeste, daca te priveste lung si pe furis, daca se intimideaza in preajma ta sau are emotii cand vbeste cu tine sau ar mai fi o varianta cum sa aflii:sa vbesti cu ea si sa o intrebi ce parere are despre tine sau cum te-ar descrie in ctv cuv.ai putea sa-ti dai seama din descrierea pe care o va face.Baftawinking

| marrr a răspuns:

Iesi cu ea undeva[doar voi doi] si vorbiti. Iti dai seama daca te place daca este comunicativa, daca iti raspunde la intrebari cu interes si e atenta la tine, daca te priveste in ochihee hee. Nu sunt toate asa si nu toate aratam asta, dar ar putea merge.

| Dan a răspuns:

Prin vorbe si priviri, asa iti dai seama de firea omului.Noroc!

| Dobitoc a răspuns:

Pai vezi cum se comporta cu tine. Daca e draguta cu tine, atenta. Dupa astea iti dai seama.

| ToxxxxxyiLiycKxKxKx a răspuns:

Pai e foarte simplu omule. ii faci niste avansuri dar foarte subtile.cum ar fi sa o inviti undeva. daca accepta te comporti normal, apoi cand e aproape de mers acasa incerci sa o iei de mana, si daca accepta cand ajungi cu ea acasa ii dai un pupic pe gurita. daca pana aici merge totul ok treaba e sigura

| Carnatel explică:

Pai ea de obicei cand e cu prietenele ei ma evita dar cand vorbin doar noi doi nu e asa nepasatoare