| TestOne a întrebat:

Am si eu o problema. imi place de o fata de la mine din clasa.Treaba ie ca suntem foarte buni prieteni(aici am si incercat sa ajung) poate cei mai buni(nu stiu daca ma considera) asta dupa ce a plecat prietena ei in Italia... vorbim pe mess, ne intelegem f bine dar nu stiu daca ma place si mie cam rusine s-o intreb (mi-e frica ca pierd toata prietenia care am incercat s-o fac.)ce-as putea sa fac mai mult sa se vada ca o plac dar fara sa sara in ochi prin clasa(de obicei astia de la mine fac multa baza.inclusiv eu =)) )

http://www.facebook.com/groups/191159487609225/ (asta pentru raspunsuri gen ce fata ai...sa stiuh si eu daca arat urat ca sa nu-mi mai fac sperante...nici ea nu e cine stie ce zana)

2 răspunsuri:
| STFm a răspuns:

Pei,daca zici ca cei din clasa de la tine sunt rai incearca sa vorbiti in afara scolii. Daca tu zici ca sunteti asa buni prieteni si asta simti merita sa incerci.Incercarea moarte nu are!:-) Succes!