| anonim_4396 a întrebat:

Am si eu o problema ...imi place de o fata de la mine din clasa.Treaba ie ca suntem foarte buni prieteni(aici am si incercat sa ajung) poate cei mai buni(nu stiu daca ma considera) asta dupa ce a plecat prietena ei in Italia... vorbim pe mess, ne intelegem f bine dar nu stiu daca ma place si mie cam rusine s-o intreb (mi-e frica ca pierd toata prietenia care am incercat s-o fac.)ce-as putea sa fac mai mult sa se vada ca o plac dar fara sa sara in ochi prin clasa(de obicei astia de la mine fac multa baza.inclusiv eu =)) )

http://www.facebook.com/profile.php?id=100002099570584 (asta pentru raspunsuri gen ce fata ai...sa stiuh si eu daca arat urat ca sa nu-mi mai fac sperante...nici ea nu e cine stie ce zana)

2 răspunsuri:
| EvilThoughts a răspuns:

Esti OK.Nu-ti mai face sange rau degeaba.Fi increzator.Gandeste-te ca nu ai nimic de pierdut. Daca te temi sa ii pierzi prietenia nu te ingrijora.De obicei fetele accepta chestii de genu.Am trecut printr-o chestie asemanatoare acum cateva luni. Dupa ce am vb cu el totul s-a rezolvat.El a trecut mai departe, la fel si eu.Sink suntem ca fratii.Park nimic nu e in stare sa ne desparta.am trecut prin multe impreuna.happyFii tare si intreab-o.
Bafta si mooooolt succes. sper sa mearga bine.bye bye:pewinking

| 2dorelinho a răspuns:

Pur si simplu, o intrebi happy
daca fata incepe sa rada, e proasta laughing