| Pysyqtza2012 a întrebat:

am 14 ani si nu am avut pana acum un prieten(iubit), dar imi place de un baiat si el ma place si as vrea sa fiu cu el dar ce credeti sa-i spun si mamei asta deoarece noi ne spunem totul sau sa fiu cu el fara stirea mamei/? astept raspunsuri serioase...

3 răspunsuri:
| JoshuaNNN a răspuns:

Da, eu zic sa ar trebui mai ales ca va spuneti totul, dar as sugera doar sa-i spui ca stai cu el [atat] nu sa-i dai toate detaliile.

| LostInBubble a răspuns:

Da, spune-i.
Ea trebuie sa stie. happy Nu se va supara.

| cristinel87 a răspuns:

Ai putea fi cu el un timp fara stirea mamei, apoi usor, usor cand mai stai cu la discutii sa-i zici si ei daca va intelegeti atat de bine.