| Mijai9050 a întrebat:

Vreau sa-mi fac o prietena insa mi-e frica că mă va respinge fiindcă nu știu sa sărut, nu am sărutat niciodata.Ce sfaturi îmi dați?
P.S. am 15 ani jumătate

Răspuns Câştigător
| Felissa13Eden a răspuns:

Puiule, nu e un capat de lume ca nu stii sa saruti la 15 ani.
Toate au un inceput, cine s-a nascut invatat?
La varsta ta, majoritatea fetelor trebuie sa invete, inveti si tu ca ele.Iesi cu cineva, nu iti fie teama de acest pas, primul sarut chiar e de neuitat happy

4 răspunsuri:
| Sofer a răspuns:

Nu trebuie sa îți fie frica. Înveți cu ea sa săruți. Crezi ca fetele stiau sa sărute?

| alexalx1234 a răspuns:

Ce e așa special la un sărut? Cine știe câte pu*i-a supt fata aia

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frica de respingere, timiditatea si alte prostii d-astea duc inevitabil la o viata monotona

| Anonima163333 a răspuns:

Exerseaza sarutul. Exista si tutoriale pe You Tube, dar pana la sarut trebuie sa-i placa cum arati, deci nu te stresa.Imbraca-te frumos si fii politicos cu domnisoarele.Ai grija de corpul tau, hraneste-te corespunzator si fa SPORT!