| PantiGenesis a întrebat:

Am 14 ani, un penis urias, dar sufletul gol...Toata viata mea am avut parte de o relatie doar cu mana, iar acum vreau sa schimb asta si nu stiu cum...Sa ma dau pe baieti sau sa raman la fete si sa ma straduiesc mai mult.

Răspuns Câştigător
| HazelEyes77 a răspuns:

A spus o de parca ai avea 45 de ani nu 14...nu exaspera o sa ai timp suficient sa te descoperi pe tine, sa experimentezi relatii si sa ti explorezi propria ti sexualitate. In timp iti dai seama daca te atrag fetele ori baietii sau/si de ce nu ambele sexe. Nu i nimic rau in asta. Mai e vreme stai linistit nu intra zilele omului in sac la varsta asta! Preocupa te de alte chestii /activitati si nu mai fi trist si deprimat pentru un motiv atat de pueril. Capul sus!

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toata viata ta? Ai doar 14 ani, esti inca copilas, ce spui tu acolo?
Eu spun sa mai cresti cativa ani, sa creasca si cuculetul ala si dupa 17-18 ani, te poti da la cine vrei tu, dar acum, ai grija de igiena locala, manaca sanatos si fa un sport, ca sa cresti si sa te dezvolti armonios.

| doctorandus a răspuns:

Ce-i literatura asta de prost gust? Asteapta sa mai cresti.

| ywar a răspuns:

Parintii tai stiu ce faci tu pe net? Ai 14 ani si vorbesti de parca ai avea 50 de ani. Da, poate 2-3 perechi de palme sa te trezeasca la realitate, nu ai vrea? Asa, de bucurie ca se apropie 10 septembrie.

| NietzscheFrumosSiDesteptSunt a răspuns:

Troll plictisit in vacanta, asa-i?