| Nutella123456789 a întrebat:

Buna TPU.Am 15 ani dar pana acum nu am incercat sa ma masturbez. Mi-am mangaiat clitorisul dar nu simt nici o placere.Cine imi poate explica cum sa ma masturbez si sa simt placere primeste FUNDITA.

8 răspunsuri:
| ascovit a răspuns:

Salut!

"Am 15 ani dar pana acum nu am incercat sa ma masturbez.Cine imi poate explica cum sa ma masturbez si sa simt placere primeste FUNDITA."

pai am si eu o intrebare. cu toate ca stiu ca la o intrebare nu se aspunde cu o alta. e o obligatie sa faciasa ceva?confused

pooi cu toate ca nu am ajuns la varsta tahee hee. recunosc, sunt mai mica decat tine. poate de asta am si adresat acea intrebarehee hee

| glamour a răspuns:

Hai ca esti simpaticalaughing
Nu iti putem spune noi cum sa te masturbezi, trebuie sa fii relaxata si sa incepi sa te mangai pe tot corpul, doar asa iti vei da seama ce iti face placere. Exploreaza-ti corpul.

| Skillzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz a răspuns:

Asta chiar a fost amuzant.

Citeşte şi tu de-aici.
http://seductiatrupului.ro/......gaiem.html

Skillz.

| miky_3198 a răspuns:

Pai uita'te la niste filme pentru adulti si atunci poate vei simti cevahappytrebuie sa te exciti...

| Vl4dootz a răspuns:

Pai... trebuie sa te si gandesti la placere. trebuie sa ai o anumita stare.

| StillHuman a răspuns:

,, Cine imi poate explica cum sa ma masturbez si sa simt placere primeste FUNDITA.,,. Asta a fost amuzant.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Totul sta in mentalitatea ta nu e nevoie numai s te mangai.ci sa iti creezi o imahine erotica in mintea ta si sa faci in asa fel incat miscarile tale sa fie delicate trebuie sa stii cum s-o faci uite nr meu in caz ca ai nevoie de ajut-o 0736523239

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te pot invata eu daca imi dai add pe messenger la id corsacbogdan@yahoo.com
am sa imi arat si eu penisul la web poate te ajuta cu ceva