| anonim_4396 a întrebat:

De ce nu pot sa ma masturbez? Adica am incercat de atatea ori si nu am reusit, imi mangai clitorisul dar nu simt acea placere ci mai degraba un disconfort ca acela cand te duci la doctor sa-ti verifice reflexele si-ti loveste genunchiul cu un ciocanel. Ce pot sa fac?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Pentru că atingerea directă a clitorisului (mai ales la început, până se mai obișnuiește cu asta) e relativ neconfortabilă în loc să fie plăcută.
Caută să îl exciți indirect, acționând mai mult pe laterale și la baza lui. Aplică (foarte) mult lubrifiant!
Sau... încearcă folosind un jet de apă (la baie).
Totul e să fii blândă și relaxată și vei reuși în curând să obții și plăcerea pe care o cauți.
Succes!

5 răspunsuri:
| CdeMetal a răspuns:

Incearca cu un film porno, la mine functioneaza mereu.

| j1NNNx a răspuns:

O faci prea des. daca o faci mai rar o sa fie mult mai bine

| LotsOfPeanuts a răspuns (pentru j1NNNx):

Nu o fac prea des... Adica o data de doua ori pe saptamana incerc sa o fac

| Beni18 a răspuns:

Încearcă să faci asta cu un băiat. Planifică o întâlnire undeva, într-un loc retras cu un coleg de-al tău pe care îl placi și fă-ți curaj și zi-i direct că vrei să îți facă cunilingus, dar îți sugerez ca tu să-i faci prima oral, astfel încât să-l exciți pe băiat și poate, poate, faceți și sexwinking
Ps: Câți ani ai, dulceață mică?

| Marius774 a răspuns:

Cati ani ai?