| BiancaMBF14 a întrebat:

Bună TPU, am 15 ani. În curând plec într-o tabara unde va veni un băiat pe care îl plac și cu care am mai stat anul trecut. Ne-am despărțit din cauza uneia care făcea ca o crizata și zicea ca se omoară dacă nu ne despartim (o verișoara de a mea). Cum sa fac sa îl recuceresc cum s-ar spune? Adică sa îi arat/spun ceea ce simt.

3 răspunsuri:
| TheNigga a răspuns:

Pai, pur si simplu mergi la el si il zici ca il vrei inapoi. straight face Voi fetele faceti totul complicat. Crezi ca daca ii spui unuia ca il placi te va considera "disperata"? NU, chestia cu ""Ma va considera disperata"" e DOAR IN CAPUL VOSTRU.
Nu e nimic gresit sa-i spui ca-l placi si ca-l vrei inapoi.

| Dexter8136 a răspuns:

In primul rand, trebuie sa iti rezolvi problemele cu verisoara ta. Chiar daca ati fi din nou impreuna sunt sigur ca aceasta relatie nu va rezista mult datorita implicarilor familiei. Iar la varsta ta, nu se poate lua in calcul " fuga de acasa ", esti dependenta de parinti totusi.

| Mojisil a răspuns:

Arata i tatele ca sa l recuceresti