| Biancamaria9 a întrebat:

Heiii TPU! Bun, deci, sunt clasa a 7 a si ma cunosc cu un baiat de 2 ani. Ne'am intalnit dubios la scoala cand o prietena ne'a facut cunostinta. Dupa doua zile eram impreuna... imi era frica sa ma sarute deci ma cam desparteam de el din frica. Am trecut peste faza cu sarutul, ne'am sarutat. Si, ma durea cand ne desparteam pentru ca simteam ca il iubesc. Dintr'o prostie am stat despartit multa vreme, si acum de curand ne-am impacat, dar el s-a despartit de mine zicand ca incep sa fiu stresanta. si nu mi-a mai zis niciodata. Il plac foarte mult, aveti niste pasii ceva sa il recuceresc?puppy dog eyes. Funda.
Fara glume va rog.happy

Răspuns Câştigător
| pisicutzamik a răspuns:

Buna,incearca sa fii tu insuti si nu mai fi geloasa, sau stresanta.comporta-te cu el mai cu indiferenta.

10 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Povesti de dragoste la 13 ani, las ca iti trece "durerea" de la despartire. mai ai multi baieti de cunoscut

| Biancamaria9 explică (pentru suntserios):

Am 14 ani. Si da, dar deocamdata pe acesta il iubesc.

| GrecuCristi a răspuns:

Incearca sa nu-l bagi in seama, o sa vina ca un caine. P.S. Am patit-o de multe ori happy

| χεςρυψχ a răspuns:

Iubiti-va in continuare pana cand...(funda daca vrei sa continui)...

| myhay993 a răspuns:

Incearca sa nu mai fii asa stresanta sau chiar si geloasa la betii asta nu le placehappy restul vine dela sine daca v-ati impacat

| moiblog a răspuns:

Dai un reis sap vezi cum vine inapoi la tine

| mihaella649 a răspuns:

Paiii
daca te place asta nu insemna k trebuie sal recuceresti.fii tu insati daca te place te place asa cum esti eu am trecut prin asta.intreabal daca vrea sa va impakati nu fii timida daca iubesti pe cineva nu trebuie sa-ti fie rusine

| Biancamaria9 explică (pentru mihaella649):

Multumesc!happy Si da. sunt cam timida

| mihaella649 a răspuns (pentru Biancamaria9):

Nu trebuie sa fii timida daca esti timida nu rezolvi nimic iti zic din propria experienta inceraca sa nu te rusinez cand esti langa el pentru ca el o sa isi dea seama k esti timida si nu o sa vrea sa mai stea langa tine :*:*:* sper ca ti-am fost de ajutor