| anonimusss12 a întrebat:

Am 15 ani Si intre mine si prietenul meu De 17 ani se intampla lucruri care imi dau de gandit... De la un timp... tot se intampla cv gen petting si doar atat atingeri pe haine, sarutari Etc. Credeti ca este ok?

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

Daca nu esti multumita de faptul ca totul se reduce doar la un petting nevinovat ar fi cazul sa-l anunti pe el. Exista toate premizele ca el sa te considere inca prea tanara si acesta este motivul care-l determina sa aiba un astfel de comportament. O discutie directa ar putea sa fie necesara pentru a va pune de acord intro astfel de problema "putin" mai delicata. Pana una alta el se comporta absolut normal. Tu esti singura care poti hotara daca este OK asa sau nu. Incearca sa aveti o discutie edificatoare. Succes.

| Emilian65 a răspuns:

Da,pentru varsta ta este normal ce face iubitul tau.

| R0R0 a răspuns:

Depinde.
Daca vrei sa nu mai fie, nu ii permite

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu vreti sa faceti sex, si nu e cazul la varsta ta, nu are rost sa va intaratati.