| anaaa87 a întrebat:

Am si eu o mica problema! am fost cu un baiat ceva timp, acesta fiind in liceu cu mine. De 3 luni numai suntem impreuna. Astazi s-au intamplat mai multe lucruri cu el..adica sarutari atingeri..chestii de genul... Sincer tin la el dar nu stiu cum sa fac sa ne impacam, atata timp cat ziua de azi nu a fost de cat la bautura din partea luihappy!

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca e dinasta mai bine nu te impaca cu el..alegerea e a ta, dar daca chiar vrei sa te impaci cu el, din cate se vede si el te vrea inapoi.Tu bate apropo-uri si poate poate. daca face pe prostul inseamna ca nu te vrea inapoi.
Bafta

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| teosbeos a răspuns:

Vorbeste cu el daca te iubeste va veti impaca daca nu te va refuza si ar trebui sa renunti! MULT NOROC! SPER SA VA IMPACATI, AR FI FRUMOS!