| anaaa87 a întrebat:

Am si eu o mica problema! am fost cu un baiat ceva timp, acesta fiind in liceu cu mine. De 3 luni numai suntem impreuna. Astazi s-au intamplat mai multe lucruri cu el..adica sarutari atingeri..chestii de genul... Sincer tin la el dar nu stiu cum sa fac sa ne impacam, atata timp cat ziua de azi nu a fost de cat la bautura din partea lui!

6 răspunsuri:
| Roxana121 a răspuns:

Draga Ana! daca v-ati sarutat v-ati imbratisat ce impacare mai astepti tutongue TOTU E BINE SI FURMOS.TRAIESTE CLIPA SI IUBESTE BAIATUbig grin

| neutrino a răspuns:

Daca doresti sa fii cu un astfel de om, da-i sa bea si pentru un timp ai succesul asigurat, pentru a fi pe locul doi.

| Oana92 a răspuns:

Sti ca se spune ca omul beat si copilul mic spun mereu adevarul?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai a fost la bautura pentru ca alta alternativa nu i-ai oferit!

| Simgi a răspuns:

laughing iar tu ai fost proasta ca ai acceptat! :d

| Simgi a răspuns:

laughing iar tu ai fost... ca ai acceptat! :d