| AntoniaMarincat a întrebat:

Buna TPU am 15 si as vrea sa întreb
cum sa fac ca atunci când mă masturbez să am orgasm?

6 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Simplu: înveți. Vezi exact ce mișcări și unde anume trebuie să atingi micul clitoris și vei reuși. Evident, nu de prima dată, dar exercițiul e mama învățăturii, nu?

| pufulescu a răspuns:

E cam greu de raspuns la astfel de intrebare fiindca doar tu stii ce iti place! Daca nu stii experimenteaza, orice de la degete pana la un obiect, cu un lubrifiant sau fara... nu stiu, orice iti trece prin cap.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te ajut eu

| SorinelF86 a răspuns:

Sa insisti in locurile in care iti face cea mai mare placere

| andrey69 a răspuns:

Ai putea sa folosesti metodele de masturbare cele mai eficente sau cum au spus si cei de mai sus, prin oral.

| Lycan a răspuns:

Iti bagi degetul in cur