| OtraGheaLa a întrebat:

pai ce as vrea sa intreb/spun...sunt virgin in toata regula,o sa va para aiurea ce va spun,deci.pot sa ma masturbez fara sa ating penisul, adica prin boxeri privind o fotografie cu o fata cunoscuta de pe fb sexy.deci nu inteleg am facut niste teste.m-am uitat la porno si nimic iar cand ma uit la o poza si ma gandesc ca i-as da o.am orgasm in toata regula.

Răspuns Câştigător
| ZnXxx a răspuns:

Nu e bine ce faci! Gasesteti o fata la fel ca tine cu aceleasi calitati defecte si iubitiva! kiss ♥♥

6 răspunsuri:
| sofisis a răspuns:

Nu inteleg exact care e nelamurirea ta, dar ca si informatie: esti virgin si daca te masturbezi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bravo!winking

| Quiin a răspuns:

Mergi la un mediclaughing).

| cameleonu05 a răspuns:

Nici dr. house nu te mai face bine laughing. Glumesc tine de fiecare om in parte.

Răspuns utilizator avertizat
| cameleonu05 a răspuns (pentru OtraGheaLa):

Mia Khalifa te vindeca.