| Miruna_9284 a întrebat:

Nu am orgasm cand ma masturbez, de ce? Cum sa fac sa am orgasm?

8 răspunsuri:
| CoquineNoire a răspuns:

Nu apesi butonul care trebuie.

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Se gandeste :
*hmm sunt atat de proasta incat nici sa ma masturbez nu stiu tongue*

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Cum te masturbezi? intravaginal sau iti freci clitorisul cu mana?

| underground05 a răspuns:

Incearca cu un barbat poate are efect! succes

| danaiubitzik2006 a răspuns:

Incearca sa fii cat mai relaxata si sa nu te deranjeze nimeni. Maseaza-te usor explorand fiecare particica pana vei descoperi ce anume trebuie sa atingi, cum sa o faci, cat de repede etc.

| zSchizophrenic a răspuns:

Cand te masturbezi, trebuie sa-ti atingi punctele care te excita.Asta trebuie putina experietnta.O sa inveti incetu`cu incetu`, stai linistita! Incearca cand simti nevoia, si cu timpu` vei vedea. : D

| hahaha a răspuns:

Du-te si ****-te, daca vrei te ajut eu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cand te masturbezi gandeste te la mine )))