| stefanioan50 a întrebat:

Am 16 ani si ma tot gandesc la ceva de cateva zile.
E normal sa am penisul in erectie de 13 cm?
O sa mai creasca?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Conform statisticilor, un penis sub 15 cm este un penis mic, dar, dupa cum spuneam, nu toti sunteti perfecti si fiecare mosteneste un cuc mic sau mare, de la tatal sau!
Baietii cresc pana pe la 18-20 de ani, asadar, ai sanse sa creasca si cuculetul odata cu tine.

| corbulalbrosu a răspuns:

Din pacate am sa-ti dau o veste care in mod sigur te va intrista, dar din pacate reprezinta pur si simplu adevarul gol golut, trist si neplacut. Conform studiilor medicale recente, mai ales cele din domeniul geneticii, s-a ajuns la concluzia ca dezvoltarea aparatului reproducator masculin ajunge la maturitate sexuala si se definitiveaza ca si dezvoltare fizica in jurul varstei de 16 ani, Probabilitatea de a se mai adauga la lungime chiar si 1 cm in plus fata de cea existenta, este iluzorie. Multa sanatate!

| madalinfindrihan a răspuns:

Da, o sa mai crească inca 2-3 ani.

| BadMax a răspuns:

Probabil ca da doar nu esti matur complet si penisul meu este de 13-14 cm la doar 13 ani happy