| MariaR1998 a întrebat:

am 17 ani si am un iubit de 19 ani.Suntem impreuna de un an jumatate iar el vrea sa trecem la urmatorul nivel...eu sunt virgina, iar el nu..as vrea sa fac acest lucru doar ca intervin mici probleme..cum ar fi locul. El e nebun, zice ca e excitant sa vina la mine sa o facem, in toiul noptii.dar eu ma tem, asa ca i-am sugerat sa o facem in masina lui dar nu vrea, zice ca nu e un loc prea frumos pentru prima mea noapte..il iubesc atat de mult si chiar as vrea sa imi incep viata sexuala cu el!
Unde ar fi locul ideal? Ce ar trebui sa stiu si cum ar trebui sa ma comport? Va rog, ajutati-ma! dau Fundaa! :*

Răspuns Câştigător
| Fretus a răspuns:

Intr-o camera nu conteaza unde. Sa sti pai sa te protejezi este cel mai important sa nu iei vreo boala chiar daca el nu are nu este sigur poate o are in corp si nustie deci protejativa. Faceti un dus inainte ca asa este cel mai placut. De comportat nu este mare lucru daca simti nevoie cauti o pozitie confortabila si cam asta ar fi tot. Nu uita de protectie.

12 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

De ce nu vrei la tine acasa?

| MariaR1998 explică (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Pentru ca mi-ar fi extrem de frica...am o mama, cu o gandire..pff! am tata vitreg si ii cam baga prostii in cap..si asa imi trebuie o scuza sa ies atunci pentru ca ma tine mai din scurt.ei cred ca imi fac un bine, dar ma simt atat de aiurea ca nu are incredere in mine..si nici nu e genul sa dicute nimic legat de lucruri intime.

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns (pentru MariaR1998):

Atunci inchiriati o camera de hotel si spune-le ca mergi la o prietena acasa daca nici asa nu merge propune prieteniilor tai sa mergeti la o cabana intr-un weekend si aranjati sa aveti camera voastra acolo, dar sa nu stie ai tai ca vine si el si faceti acolo sex sau inchiriati camera de hotel intr-o seara cand nu-s ai tai acasa

suntserios
| suntserios a răspuns:

La el acasa ca e mare si major poate sa gaseasca o solutie... sa ia o camera la un hotel frumos... oricum nu in masina

| mihai69 a răspuns:

Sexul presupune igienă (printre altele). Dacă tu crezi că ai condiții într-o mașină... bine că nu vrei pe păturică, în pădure.

| Emilian65 a răspuns:

Intr-o camera de hotel. Acolo, puteti s-o faceti in liniste, fara sa va deranjeze cineva.

| sofisis a răspuns:

In masina clar NU!
Si eu votez tot pentru camera de hotel.

| Oana92 a răspuns:

Locul ideal e intr-o camera unde sa nu va deranjeze nimeni, sa nu stati cu ochii pe usa si urechile ciulite de frica sa nu va prinda cineva in mijlocul actiunii. La tine acasa, in mijlocul noptii clar nu e o varianta, risti sa te trezesti cu parintii in camera, mai ales daca au un auz mai fin sau o noapte fara somnwinking Masina nu e deloc potrivita pentru prima experienta sexuala.
La el acasa nu se poate? Sau la un hotel, dar la unul curat, nu la cel mai ieftin!

Nu uita de prezervativ si de lubrifiant si nu te astepta la valuri de orgasme din prima noaptewinking Distractie placuta happy

| MariaR1998 explică (pentru Oana92):

La el acasa? hmm, mi s-ar parea ciudat sa ma vada a lui cumva iesind din casa..mai ales ca nu am facut cunostinta inca..mamele noastre se cunosc, erau prietene. de la liceu.

| Oana92 a răspuns (pentru MariaR1998):

Dar nu ar fi mai traumatic daca l-ar vedea pe el intrand la tine in miez de noapte? laughing

Nu aveti prieteni care locuiesc singuri sa va imprumute locuinta? big grin Nu puteti merge la un hotel? Orice alegeti pentru prima experienta, nu uitati ca o sa faceti sex de mai multe ori. Atunci unde o sa mergeti?

| ywar a răspuns:

Protejat / neprotejat, in camera / afara in aer liber - orice ti-am spune noi tu oricum vei face cum vrei. Chestia e ca daca nu iti place ce-ti face masculul feroce si ai boala pe el fuga la politie si depui plangere de viol. Si i-ai facut un bine, e barbat... adevarat.

| Deyutzzu25 a răspuns:

La el acasa este mult mai bine.Pot zice ca in masina este o fantezie.