| waxy a întrebat:

;* am 17 ani si de app 2 luni sunt cu un baiat arab! se poarta foarte frumos cu mine cand ne vedem si e totul ok. dar de curand am avut o converstie mai deschisa unde am aflat ca el este inca virgin si ca nu va renunta la asta decat cand isi va gasi o persoana care sa fie exct ca el(gandire, hobby etc)! in aceeasi zi i-am sps ca eu nu mai sunt virgina! din ziua aceea a devenit putin mai distant! ce sa fac?sad mie chiar imi place tipu

Răspuns Câştigător
| Armando_7890 a răspuns:

Si da.clar. ii place laba smug

6 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| chakuza a răspuns:

Baiatu vrea o fata virgina, tu cum nu mai esti, o sa zbori.winking

| blue23 a răspuns:

Buna,parerea mea este sa iti cauti altul deoarece arabii tin foarte mult la convingerile lor si sunt cam rare persoanele care nu tin de convingerile si religia lor.Greseala ta este ca nu i-ai spus de la inceput ca tu nu mai esti virgina.Succes!

| pisi14 a răspuns:

Ar trebui sa vorbesti cu el si sa-l intrebi daca chiar e foarte important pentru el acest lucru.

| waxy explică:

Chestia e ca eu nu tin sa fac ceva cu el! dar nu stiu ce sa fac. sa il las sau sa continui sa vad cum decurg lucrile?

| paty_6560 a răspuns:

Pai ce sa-i faci nu inseamna ca daca il iubeti cu adevarat trebuie s-o faceti doar pentru sex iubitiva cunoastetiva si cu timpu poate o sa va iubiti si trupestewinking