| Dominicc a întrebat:

Daca tot vine vorba de virginitate...

Baietii cauta cat mai multe virgine in ziua de azi (cu toate ca sunt pe sfarsite), se simt mai bine cu ele si mai nou cam toti avem pretentia ca prietena sa fie o fata virgina.

Intrebarea e?!

Voi fetelor doriti la fel de mult un baiat virgin, cum ne dorim noi o fata virgina?

Adica e aceeasi senzatie cand stai cu o fata de genu, sa stati si voi cu un baiat de genu?

sa zicem ca mai are si 18-19 ani tipu. Ar insemna ceva pentru voi? sau pur si simplu un simplu iubit?!

Răspuns Câştigător
| Ixchel a răspuns:

Pe mine una nu mă interesează dacă e virgin sau nu. L-aş iubi pentru ceea ce este el, nu pentru virginitatea lui.

23 răspunsuri:
| Dominicc explică:

Hai sa va zic ceva.
Un baiat nu are experienta decat dupa 5 ani de facut sex.

Deci daca se culca cu 20 de fete nu se poate numi experienta. E doar o ssenzatie ca stii cum sa te manifesti in pat. Atat. Nu ca si stii tot ce e de stiut

| Emeraude a răspuns:

Deci sa intelegem ca esti virgin?laughing
Fostul meu prieten a fost virgin, avea 16 ani, eu 20hee hee. Si uite ca acum, dupa ce l-am scapat eu si de treaba asta, a plecat in Austria pentru un job de manechinuit. Asta spunea el, eu insa sunt sigura ca s-a dus dupa femei, daca tot s-a vazut rezolvat.rolling on the floor
Lasand gluma la o parte, nu stiu ce importanta are aspectul asta pentru o femeie, cel putin pentru mine nu prea, insa e o dovada ca a fost cuminte laughing)), ceea ce ii ofera o bila alba. E totusi mai mult de munca, mai ales daca si fata e virgina.
Succes, pa-pa!

| anaid a răspuns:

Ce spui tu aici mi se pare o iluzie. baieti virgini la 19 ani?:-o unde? vreau si eu!
Acum sincer m`asi simti super bine langa un asemenea baiat pentru ca am siguranta ca nu ma insealahappy acum o sa imi spui ca este posibil si lucrul asta dar este totusi o diferenta intre a se saruta cu una si a vorbi cu ea sau a baga`o direct in pathappy
logic ca daca s`ar intampla consecintele ar fi aceleasi dar macar m`asi simti eu mai binehappy
deci da ar insemna ceva pentru mine cred ca ar fi o relatie...stabila

| anaid a răspuns:

Gingasul poate ca ai dreptate dar daca e virgin nu vreau sa si`o piarda cu mine laughing asta sa fie clar ma gndeam ca e oexperienta noua si poate placuta happy acum pana nu incerc...nu mai spun nimic laughing

| Acvila a răspuns:

Eu categoric as vrea ca prietenul meu sa fie virgin.Nu ma intereseaza experienta sau lipsa ei totala, astea ar putea sa le dobandeasca tot cu mine, sa ne cunoastem reciproc.

| WickedBoy a răspuns:

Pai, nu sunt eu fata dar nu cred.Adica aceeeasi traditie si gandire care spune ca fetele trebuyie sa ramana virgine cat mai mult spune si ca baietii trebuie sa aiba cat mai multa experienta in sex pentru a stii cum sa se poarte cu fata.Deci nu cred ca e la fel. Funditsssa plsss?straight face

| gingasull a răspuns:

Anaid daca vei avea parte de vreun,, virgin" ca mine crede-ma ca nu vei mai dori in viata ta sa ai parte de o asemenea experienta. Crede-ma nu stii ce spui, pentru ca poti da peste unul foarte dificil, fricos, etc. Nu cred ca ai sta nici 5 minute alaturi de el laughing

| mihaela_7915 a răspuns:

Mie chiar mi-ar fi placut o experienta de aceasta.ar fi insemnat ceva nu doar un simplu iubit.insa eu sunt indragostita sh prietenul meu nu a fost virgin. dar il iubesc fff mlt pentru sufletul lui. felul cum gandeste, cum arata ca asta conteaza mai putin.sh suntem de un an sh 2 luni impreuna, avem ganduri serioase asa ca nu conteaza asa d mlt virginitatea la baieti. dar si daca ar fi nu ar strica...

| vaa a răspuns:

Un baiat virgin e mai. stangaci.
da' stii ca se spune ca el e virgin daca nu a facut-o fara prezervativ?
deci depinde.
faza e ca. pentru. mine conteaza sa fie.
da'. daca nu are experienta. o sa te doara pe tine mai mult.
eu inca is virgina. si o sa mai fiu un pic blushing.

| Eaaaaa a răspuns:

Pai depinde.eu sunt virgina ink si sincera sa fiu mi-as dori sa imi incep viata sexuala cu un baiat care nu e ink virgina si are cat d cat putina experienta.Chiar daca poate mi-as dori sa fie si el virgin, acesta e un pas important in viata fetelor.Cand la baieti nu prea conteaza. Deci si da si nu, depinde de caracterul fiecarei fete!

| AdelinaC a răspuns:

Cum sa nu, daca mi-ar da Dumnezeu un prieten asa de curat(virgin) cred ca i-asi multumi toata viata.Lucrul asta e foarte important intr-o relatie si in plus nu mi se pare corect ca doar ea sa fie neinceputa, daca un baiat are pretentia asta de la o fata inseamna ca si el trebuie sa fie la fel, altfel sas-i caute pe una cu aceleasi experiente ca si el.Sincer,mie mi-ar fi scarva sa ma culc cu unu care a avut pe alta inaintea mea, dar, daca ar fi unu care sa nu fi avut prietena l-asi respecta mult de tot.

| maftei a răspuns:

Mai eu cred ca fetele vor un baiat care nu e virgijn si care stie ce face si cum sa o satisfaca.Pe cand la o fata e alceva poate fi timida... dar dupa parerea mea eu nu cred ca daca e virgina aqre un atu an plusa tot ce conteaza este sa nu se fi culcat cu vreo 1000 ca sa nu te mai simti bine

| Byushka a răspuns:

Draga depinde de fata. daca fata este asa ca mine. adica cenul ala de fata iubitoare care ia in considerare orice zice persoana de langa ea... atunci da inseamna ceva.

insa daca fata este o fata mai indiferenta. nu o va interesa happy

in general nu prea conteaza pentru o fata virginitatea unui baiat... happy

| A.be.ce a răspuns:

La o fata este mai importanta virginitatea decat la un baiat. Un baiat virgin nu este tocmai un baiat priceput, si cand zic priceput nu ma refer neaparat la un expert, dar sa detina catusi de putina experienta in domeniu. Referitor la ultima intrebare, nu am fost niciodata in situatia de a sta cu un virgin, dar nu cred ca l.as privi cu alti ochi.

| Onitzz a răspuns:

As prefera ca el sa nu fie virgin si sa aiba experinta. bine. nu foarte multa pentru ca m-as simti mult prea inferioara mai ales ca fiind virgina mie teama de durerea primului contact.
Dar totusi sa stie ce are de facutbig grin

| Ellameh a răspuns:

Da, pentru unele mai conteaza inca sa fie si el.

| BilliOnaire a răspuns:

Pe mine personal nu ma intereseaza daca e sau nu virgin.happy

| balonashhh [;;)] a răspuns:

Multe dintre noi fetele thinking poate nu preferam un iubit virgin insa pentru noi virginitatea noastra ee inportanta dci atunci cand o fata va face asta pentru un baiat consider ca thinking a gasit acea pers potrivikta cu care probabil va ramane si pe mai departe pentru mine una si virginitatea unui baiat e inportanta pentru ca asa putem descoperi impreunaa toate etapele care le ofera dragostea thinking deci cred ca cel mai frumos e ca ambii sa fie virgini tongue

| ileanaadrianastan a răspuns:

Nimic nu e mai simplu decat sa redevii virgina. Medicii din Arabia Saudita au acumulat averi incomensurabile de pe urma operatiilor de redobandire a virginitatii. Fetele sangereaza la finele actului sexual. Dar asta nu inseamna ca sunt chiar fete.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am 19 ani, iubitul meu 20, ambii eram virgini pana acum cateva zile.Pana sa fiu cu el imi doream un iubit cu experienta, si de aceea nu acordam prea multa importanta "copilasilor' ce insistau sa ma culc cu ei, pur si simplu era 'neinteresant'. Acum iubesc, sunt iubita, si am ajuns sa'mi doresc sa fiu a lui.Am fost a lui...sunt a lui...sunt numai si doar a lui, asa cum si el este numai si doar al meu, sunt PRIMA, totul e mai special, e foarte frumos, o sa descoperim totul impreuna, si cautam sa nu ne sintim jenati, si sincer, ma satisface.Acest lucru pe mine m'a apropiat si mai mult de iubitul meu, ador faptul ca aman2 eram virgini.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu as spune ca da.ar trebuii sa spuna ceva la 18 -19 ani nu mai ai cum sa fii virgin...parerea.mea.

| FloriFloricaa a răspuns:

Ă, un tip care s-a dezvirginat făcându-și laba.

| alinuta23_4756 a răspuns:

Nuuuu! fetele nu cauta un baiat virgin, caci totus nu ar fi placut unei fete sa stiba ca se intilkneset cu un tip care e virgin si este aratat cu degetul! sunt totakl de acord ca orce baiat ar trebui sa aiba o fata virgina, dar nnici el sa nu insiste pria mult, pn ca fetele si asa ramin putine, dar dac si cele care ramin vor fi impuse, atunci ce fete vor mai fi virgine?