| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

am ales sa ii spun iubitului meu, ca in momentul in care noi eram certati, prietenul lui cel mai bun, ma tot tinea in brate cu toate ca il inpingeam, si m-a sarutat, pentru ca nu am mai suportat sa ii mai ascund, il iubesc enorm de mult, mi-a spus ca ma iarta si ca nu vrea sa ne despartim pentru ca ma iubeste. faza e ca de atunci e foarte suparat si se compoarta foarte rece cu mine, si nu il condamn, dar vreau sa il fac sa fie din nou fericit, si sa nu se mai comp asa rece, va rog sa imi dati niste sfaturi! multumesc!

4 răspunsuri:
| lolly a răspuns:

Doamne! Nu stiu cum poti sa spui ca-l iubesti, cand l-ai inselat.Nimic nu te impinge la decizia asta, de a-l insela.Gandesti clar, lucid, esti constienta de ceea ce face! Nu mai spune ca-l iubesti.pentru ca te minti pe tine.Nu stii ce inseamna iubirea! Esti doar o fata indragostita atata tot! Vorbele dor, dar adevarat.Cauta pe www.google.ro ca inseamna iubirea!
Daca iubesti= nu inseli! Esti prea mica pentru a stii ce inseamna asta! Si vad ca nu te afecteaza cine stie ce, deci am dreptate.

| DirectDinBerceni92 a răspuns:

Respect.

Răspuns utilizator avertizat
| TiffanyღBJ a răspuns:

Probabil ca ii trebuie ceva timp pentru a se obisnui cu ideea..si cu siguranta este foarte suparat pe "prietenul lui cel mai bun". O sa ii treaca, important este ca te iubeste si ca te-a iertat, desi nu vad pentru ce sa te ierte, tu nu ai facut nimic rau.