| andreeeeeeeeeeeeeee a întrebat:

am si eu o problema si nu stiu ce sa cred, ieri m-am certat cu iubitul meu, ba chiar ne-am si despartit, si ca sa nu ma mai gandesc la el, am mers cu prietenele mele la tara acolo unde sta el, si prietenul lui cel mai bun (andrei). fetele l-au chemat si pe el cu noi, iar eu eram foarte suparata, dar andrei ma tot facea sa rad, ma gadila ma tinea in brate, si i-am zis sa ma lase in pace, si el imi tot spunea ca nu poate. iar la un moment dat, el se tot apropia de mine si vroia sa ma sarute, si nu am vrut, ma tot intorceam, iar el m-a prins de fata si si m-a sarutat, si imi tot zicea iubire. i-am tot spus ca nu vreau la impins i-am zis ca numai pe prietenul lui il iubesc adica iubitul meu, dar tot nu intelegea, si tot ma tinea in brate, dar nu i-a spus nimic iubitului meu si a spus ca nici nu o sa ii zica daca il iubesc cu adevarat, si nu vreau sa il pierd, pentru ca nu imi vrea raul, si nu mai stiu ce sa cred! va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| ederaionela a răspuns:

U fata tragei o palma la nesimtitul ala de prieten si spune-i clar lui iubitul tau cel putin eu asa asi face iasi zice ca el a dat sa ma sarute si ca nu e un prieten atat de bun ca pe urma o sa afle de la el si cine stie ce minciuna ii spune poate o sai spuna ca poate tu l-ai sarutat si el nu a vrut si zii: ''uite el a incercat sa ma sarute iti zic de acum sa nu crezi ca te mint daca chiam ma iubesti o sa ma crezi doar atat sa-i zici eu asa asi face treaba ta asta este sfatul meu bafta imi dai fundita plizz sau macar un vot plizz?

| andreeeeeeeeeeeeeee explică (pentru ederaionela):

Nu e asa, ei sunt prieteni de la 6 ani, si tot impreuna au fost, dar andrei azi a mers in Italia si nu se mai intoarce de curand, nu stiu daca sa ii spun iubitului meu pentru ca nu o sa ma creada. si stiu asta!

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Pune capac cu actualul si pleaca cu celalalt sau ramai cu fostul depinde de tine.

| ederaionela a răspuns:

Totusi spune-i sa stie pe urma daca o sa afle de la altcineva si ca tu stiai o sa se supere ptc totusi si u ai spus-o este vorba despre prietenul lui app mersi pentru pamblica mersi mult