| Danielita a întrebat:

Am auzit ca daca un baiat poarta un numar mare la incaltaminte, are si penisul mare. Este adevarat?

11 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Daca are nasu mare si carnatul e mare.

| BiuL a răspuns:

Nu.

| OnuOnulică a răspuns:

Inseamna ca The Great Khali o are de 3 metri laughing
Nu, e total fals!

| neutrino a răspuns:

Te pacaleste, se bazeaza pe curiozitatea si inocenta ta!

| SkyPilot a răspuns:

Nu este adevarat. Sunt tot felul de povesti pe tema asta. Ultima pe care am citit-o spunea ca raportul dintre aratator si inelar trebuie sa fie cat mai mic. Cel mai sigur este sa verifici singura cum sta treaba.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Le-am auzit pe toate acum laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles ca e adevarat.
Eu port 42, asta e un numar mare sau mic? SI cum se calculeaza? Lungimea penisului e pe juma'? Nu de alta, dar am 21 si daca si la altii e la fel, inseamna ca am descoperit un feld e teorie a lu' Pitagora, numai ca e a mea, deci sa ma duc s-o patentez, ce naiba.

| Green66 a răspuns:

Da! Eu port 47rolling on the floor

| Leerix a răspuns:

Inseamna ca te sperii si daca trece o pisica neagra prin fata ta, sau daca spargi o oglinda, sau daca treci pe sub o scara... etc.

| SerenaSmiley a răspuns:

Nu e adevarat