| ApaMineralaPlata a întrebat:

am avut o relatie de 2 ani care s-a terminat acum 1 luna brusc si nu inteleg motivul am incercat sa vorbesc cu el de nenumarate ori sa lamurim, sa-mi explice motivul despartirii dar n-am reusit el s-a schimbat e de nerecunoscut. Eu m-am gandit ca poate e din cauza ca cand mi-a cerut sa fac dragoste cu el l-am refuzat mereu pentru ca mi-a fost frica si pentru ca nu ma simt pregatita ca sa iau decizia asta si acest lucru i-am explicat si lui si atunci m-a inteles happy...
Am avut o cearta prin Martie si i-a spus prietenei mele ca eu il tin "pe uscat" mie chestiile astea nu mi le spunea, nu stiu de ce. Iar dupa ce ne-am despartit mi-a zis ca el are 20 de ani si are nevoie de sex eu atunci i-am spus ok nu e nici o problema eu nu-ti pot oferii asta si atunci du-te la alta, el mi-a dat de inteles prin comportamentul lui ca dupa ce se distreaza, se f... cu altele dupa aceea se intoarce inapoi la mine dar i-am spus clar ca dupa toate astea sa nu se mai intoarca la mine, cand i-am spus asta s-a suparat foarte tare laughing si n-am mai vorbit de atunci cu el.
Credeti ca asta ar fi motivul despartirii ca nu l-am lasat? happy

Răspuns Câştigător
| Cristiann25 a răspuns:

Comenteaza lumea pe aici una alta dar tu la el te-ai gandit ca e baiat si ca e nasol?! Eu zic ca te-a asteptat 2 ani destul si nu poti zice ca a stat cu tine pentru sex, chiar te-a iubit daca te-a asteptat atata timp crede-ma dar normal ca s-a saturat cat vrei sa te astepte pana la nunta? Si eu am avut o relatie de genul de 2 ani jumate si i-am zis ca daca nu ma duc la altele si gata si dupa a vrut ea.Na mai bine ii dadeai libertate daca nu vroiai sa o faci sa se duca, se distra si venea inapoi dar na tu mai ai si pretentii, orgoliu sa stea sa te astepte.Acum o iei de la capat cu altul.Amuzant,nu? In fine, succes!

| ApaMineralaPlata explică (pentru Cristiann25):

Mie niciodata nu mi-a reprosat asta happy cand ii spuneam ''nu'' ma intelegea, nu am facut cu el dragoste pentru ca nu m-am simtit pregatita daca ma iubea cu adevarat mai astepta inca 1 an pana implineam si eu macar 18 ani, nu pana la nunta!

| Foxyyyy a răspuns (pentru Cristiann25):

Ai dreptate. happy

| Cristiann25 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Sa-ti spun eu adevarul:doar tu crezi ca te intelegea pentru ca el nu vroia sa te supere, crede-ma! Sa te astepte 3 ani? La el te-ai gandit vreodata, la nevoile lui? SINCER sa raspunzi!

| Cristiann25 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Multumesc mult! Mai e si lume care vede adevarul si nu doar ce vrea utilizatorul sa vada.

| Foxyyyy a răspuns (pentru Cristiann25):

Mda,ele asteapta dovezi de iubire din ''asteptarea'' asta si cand gasesc unu calumea care le iubeste tot nu-s convinse, si ajunga sa se culce cu unii carora chiar nu-i pasa de ele.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Foxyyyy):

Corect!

| ApaMineralaPlata explică (pentru Cristiann25):

Da m-am gandit la el de nenumarate ori cand l-am cunoscut aveam 15 ani, la 15 ani sa ma culc cu el sau la 16? Pe mine parintii nu asa m-au crescut si acum daca ma culcam cu el poate imi parea rau. Stiu ca si lui ii era greu sa astepte il inteleg, dar daca ma iubea inca 1 an sa astepte era floare la ureche happy.

| ApaMineralaPlata explică (pentru Cristiann25):

Mentionez ca inca n-am 17 ani impliniti doar in Decembrie implinesc, am vazut aici ca daca cineva face prea devreme sex de aceea il condamnati iar daca cineva nu face sex de aceaa il condamnati nu mai inteleg laughing.

| Cristiann25 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Nu e chestia de condamnat ca eu te felicit ca esti virgina si la varsta asta DAR trebuia sa-l lasi pe el sa se duca la altele.Vezi asta ziceam ai orgoliu etc si dupa ii zici sa nu se mai intoarca dupa ce ca tot tu esti cea care nu ii oferi.Eu nu cred ca te-ai gandit la el deloc pentru ca altfel nu-l tineai asa 2 ani.Macar trebuia sa-l lasi sa se duca sa se culce cu altele cum sunt de acord alte fete.

| ApaMineralaPlata explică (pentru Cristiann25):

Iti dau dreptate nu trebuia sa-l tin asa 2 ani happy dar nici asa nu era bine sa se duca la altele si dupa aia sa vina inapoi la mine. Ma rog acum macar am inteles motivul din cauza ne-am despartit.

| Cristiann25 a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Eu nu te acuz sau ceva de genul chiar ai tot RESPECTUL din partea mea ca esti virgina la varsta asta in conditiile in care fetele la 12-13 ani deja nu mai sunt DAR sa te gandesti si la partener sa nu-l mai chinuiesti, sa-l lasi sa se duca, ca are si el nevoile lui! Succes, te pup!

17 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Da, a considerat ca a pierdut timpul cu tine, degeaba.

| Exilee a răspuns:

Obsedat de sex. Ai facut bine ca n-ai cazut in plasa unui gunoi ca el? Totusi, n-ai specificat ce varsta ai!

| ApaMineralaPlata explică (pentru Exilee):

Am 17 ani happy

| Exilee a răspuns (pentru ApaMineralaPlata):

Multi inainte!

| grab a răspuns:

Da, el vrea sex si tu esti prea mica sau prea constienta sa fii posta lui.

Lasa-l liber, tu cauta-ti altul capabil sa te astepte si sa te iubeasca intelegator.

Spargatori d-aia de buci, Ceaikovscki de secolul 21 e plina lumea, doar ambalaj stralucitor s-ascunda mult ca ca T! happy

| fuzzer a răspuns:

Nu fii naiva!

N-ai nevoie sa cunosti niciun motiv, s-a plictisit de tine, viata merge mai departe.