| vescan4ever a întrebat:

am bratara si inel de argint, bratara o port pe mana dreapta, ce ziceti ar fi bine sa port si inelul pe un deget de la mana dreapta?

Răspuns Câştigător
| madalina188w a răspuns:

Nu, trebuie sa scoti in evidenta binenteles si mana stanga. te sfatuiesc sa pui acel inel frumos de argint la mana stanga. sper ca te-am ajutat. poti sa iti pui niste cercei mari de argint sa fii mai frumoasa.cu o imbtacaminte culoarea bronz. poartate cum vrei. sper ca te-am ajutat si sper binennteles ca imi vei da funda fiindca am nevoie

3 răspunsuri:
soothe
| soothe a răspuns:

Ai o problema cu argintul. Lumea nu iti prea da atentie? Apuca-te de invatat sau fa ceva important pentru altii. Vei castiga respectul fata de tine si respectul altora.

| Angel_5977 a răspuns:

Dar poarta unde vrei tu sau ce crezi in superstiti?
Eu am inel si pe mana dreapta pe degetul inelar si pe mana stangabig grin

| PykyPyky a răspuns:

NU este neaparat...il poti purta cum vrei