| fumsipraf a întrebat:

Buna TPU.am facut cea mai mare greseala din viata mea.m-am indragostit de un tip super dragut si am hotarat sa ii scriu pe facebook.no am inceput cu ceau ce faci nu stiu ce,iar azi iar la fel iar dupa i-am zis ca vreau sa ii zic ceva,i-am spus ca vreau sa il cunosc, sa imi zica mai multe despre el.nu am stiut cum sa ii spun si i-am zis direct cum va zic si voua. sunt foarte stresata si na nu stiu el nu mi-a raspuns.nu a zis nimic.ce as putea sa fac? nu il pot uita il vad mereu si chiar as vrea sa fim amici nu as vrea neaparat sa fim iubiti pentru ca stiti voi cum e cu dragostea azi e maine dispare dar o prietenie nu dispare asa usor.imi e rusine adica cum am putut sa zic asa ceva si oare de ce sa nu fi raspuns? voi ce credeti? nu ne cunoastem prea mult adica la scoala doar ne salutam si na as fi vrut sa vorbim mai multe nu doar ceau si atat. funda cel mai bun raspuns si multumesc mult

4 răspunsuri:
| OoBunnyoO a răspuns:

Parerea mea este ca el nu simte la fel pentru tine. Incearca sa discuti cu el si sa ii spui ca vei incerca sa fiti prieteni, poate va incepe din nou sa vorbeasca cu tine.

| Amorosa18 a răspuns:

Poate nu esti genul lui si nu a vrut sa iti spuna ca sa te simti prost. sau nu se astepta sa il intrebi asa direct, adica ati vorbit de cateva ori si deodata sa ii spui ca vrei sa il cunosti mai bine etc.

| fumsipraf explică (pentru Amorosa18):

Pai am zis ca vreau sa il cunos nu ca vreau sa fiu cu el laughing deci totusi sa fi inteles gresit?

| Amorosa18 a răspuns (pentru fumsipraf):

Probabil laughing tongue