| Yosifica a întrebat:

am facut cred o infectie urinara jos (sex feminin) ma doar burta si am greturi uneori dar n-am vomitat, mananc, dar ma doare mai sus de sani si articulatiile mainilor este normal?

4 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Cred ca pe langa infectia urinara ai si racit jos ca altfel nu imi explic toate simptomeme ce le ai

| AdyAdeluş a răspuns:

De articulatiile mainilor nu cred ca are legatura cu infectia urinara si nici durerea de sani. Durerea de sani si mai sus se manifesta pana la 18 ani o perioada de crestere intensa.Cu privire la greturi da este de la infectia urinara. Sper ca te-am ajutat.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe viitor sa te speli mai des si foarte mare grija ce introduci inauntru

| papusapapusa99 a răspuns:

Mai bine ai consulta un doctor si ai fi mult mai linistita:*pentru ca nu este normal sa ai acele simptone acum sa nu fie prea tarziu:*