| ZendayaZendaya a întrebat:

De ceva timp ma doare burta rau, mananc foarte mult, am greturi si vars in contunu. credeti ca sunt insarcinata!
Am facut analize si au iesit foarte bine! Cel mai ajutator raspuns primeste FUNDa! P.S. ( sunt majora)

7 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Hristos a Înviat!
Un test de sarcină ai făcut?
Mergi la ginecologie, gastroenterologie.
Sănătate!
Pa, pa.

| Fatamuntilor a răspuns:

As pune sarcina de ultimul loc daca nu ai inntretinut relatii sexuale neprotejate!
Ma gandesc probabil fie la o boala digestiva fie la o apendicita! Bea ceauiri in special de menta.
Si urgent la medic.

| LanaDelRayFan a răspuns:

Cred ca ai mancat ceva care nu ti-a prins bine.

| RalucaTyan a răspuns:

Probabil ai o toxoinfectie alimentara. Sarcina nu e din moment ce nu ai avut relatii intime.

| Ingerasulinocent a răspuns:

Esti sigura ca nu ai apendicita? Poate mananci cu prea multa pofta, o faci in graba, nu mesteci bine, stai in picioare. Probabil de aceea tu versi si ai greturi. Mai bine te duci la doctor.

| uRage a răspuns:

Du-te la medic ca sa afli ce este cu tine ca noi nu putem sa stim 100% nu suntem medici si cu sanatatea nu se glumestewinking

| Urssuletz a răspuns:

Hei daca n-ai intretinut relatii sexuale nu esti insaerginata. poate ai mancat ceva care nu tia priit