| cristi085800 a întrebat:

Salut! Am o intrebare, dacă am facut dragoste cu prietena mea protejat, iar in timpul actului sexual prezervativul s-a rupt, eu dandu-mi seama foarte repede si schimbandu-l, apoi am continuat actul sexual si m-am terminat in prezervativ, există șanse de sarcină?

Răspuns Câştigător
| Violleta2022 a răspuns:

Pentru un cuplu casatorit, de ani buni, barbatul avand experinta si putere sa-si controleze in totalitate ejacularea, va functiona.
Pentru niste incepatori in ale sexului, nu functioneaza, pentru ca baiatul se scapa pe el, involuntar daca este mai excitata odata, fata de alte dati.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Depinde! Doar daca a existat o mas-tur-bare anterioara, sau partide consecutive de sex, poate exista sperma pe teava, care in momentul ruperii prezervativului s-ar fi putut scurge in vaginul fetei.
In orice caz, te sfatuiesc sa fii ralist si sa cumperi masuri mult mai mici la pezervative, fiindca acesta este motivul real pentru care se rup prezrevativele, sunt prea mari/largi, se rasucesc pe penis in timpul sexului, se intind la maxim si pocnesc.
Cumpara prezervative 2-3 masuri mai mici si probeaza-le acasa, sa intre greu pe penisul erect, fara sa faca cute sau pliuri, stand perfect intinse pe penis precum pielita de la salam, pe salam.

| cristi085800 explică (pentru Violleta2022):

Mulțumesc pentru răspuns. Ce părete aveti despre metoda retragerii?

| Violleta2022 a răspuns (pentru cristi085800):

Pentru un cuplu casatorit, de ani buni, barbatul avand experinta si putere sa-si controleze in totalitate ejacularea, va functiona.
Pentru niste incepatori in ale sexului, nu functioneaza, pentru ca baiatul se scapa pe el, involuntar daca este mai excitata odata, fata de alte dati.

| ywar a răspuns:

Ai dat ceva in ea...Nu ma poti chema pe mine, te-nvat eu!?!? Tarif unic 50 euro/ora. Mi-e dor de o carnita tanara.