| anonim_4396 a întrebat:

Am facut dragoste cu prietenul meu, am folosit prezervativul. El a ejaculat in mine. Vreau sa stiu care sunt sansele de a ramane insarcinata. Am 15 ani happy

Răspuns Câştigător
| anonimussssssss a răspuns:

0.00001% sa ramai insarcinata

7 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Sansele sunt foarte mici. daca prezervativul a fost spart, gaurit atunci s.ar putea sa fi, insa nu trebuie sa.ti bati capul cu grijile astea. e important ca te.ai protejat. pentru mai mult siguranta ar trebui sa nu mai ejaculeze.n tine

| Crocaa a răspuns:

Bun,sa mergem pe doua variante.Prima-prezervativ->nu s-a rupt/nu l-ati dat jos->a ramas in tine si a ejaculat dar avea prezervativul pus.A doua-prezervativ->l-ati dat jos->a ejaculat in tine si nu avea prezervativul pus.Din prima nu ramai din a doua ramai.

| oanaoana23 a răspuns:

De ce faceti sex fara sa va informati, si dupa ce ati facut veniti si puneti intrebari tampite

| WeedGotMeCrazy a răspuns:

30 % nu se stie niciodata

| AndreiLTX a răspuns:

1.Nu a ejaculat in tine ci in prezervativ.
2.De ce crezi ca a fost facut prezervativul>?

| anniebox16 a răspuns:

Pai daca ai folosit prezervativ nu avea cum sa ejaculeze in tine. Deci sa reformulam. Ati folosit sau nu prezervativlaughing?

| Andrei_Igoras_1987 a răspuns:

Daca ramai insarcianta si e baiat sa ii pui numele hudini