| Andreea_Andree_1997_1Nxh a întrebat:

Buna TPU am facut dragoste cu prietenul meu doar cu prezervativ zilele astea trebuia sa imi vina ciclul adica azi a curs sange am avut dureri normale am luat o pastila dupa s-a oprit totul. Nicio durere nicio sangerare oare ce ar putea fi? Nu sunt însărcinată nu? Mereu am folosit prezervativ si si-a dat drumul afara

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

In cazul in care a fost folosit prezervativul si acesta a ramas mereu intact, se poate considera ca toate contactele sexuale au fost protejate corespunzator si ca atare orice posibilitate de a se putea forma/naste o sarcina este complet IMPOSIBILA. Nu am inteles despre ce pastila este voba, si din ce motiv a fost folosit. Multa sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da, nu esti gravida.

| WilliamWallace a răspuns:

Probabil doar ti-a ntarziat perioada, daca ati facut cu prezervativ sunt sanse de 99.99% sa fie totul ok.