| nestea_2741 a întrebat:

am facut dragoste cu prietenul si s-a rupt prezervativul si a ejecuat in mine nu a trecut nici 15 min si ne-am dus la farmacie si am luat pastila escapelle la indicatia farmacistei a spus ca e mai bun ...mai am sanse sa raman insarcinata? ma tem foarte mult pentru ca nu vreau sa raman insarcinata inca... app si sunt majora happy

1 răspuns:
| Aylee a răspuns:

Pastila are 95% eficienta, roaga-te sa fii printre cei 95% si nu in afara happy.