| andrada2345 a întrebat:

am facut sex neprotejat, adica a bagat doar de 2 ori si nu toata, iar dupa o ora am vazut ca mi-a venit ciclu poate mi-a venit in timpul in care a bagat sau inainte, as putea ramane insarcinata? Multumesc! Funda!

5 răspunsuri:
| Danysan a răspuns:

Posibilitati sunt multe asa ca ai mare grija.Fa un test si asigura-te ca asa este sau nu.Pe Viitor fi mai atenta.

| pietrean a răspuns:

Pentru cine nu stie de unde sa afle varsta:tipa are 19 ani!(?)

| Cristiann25 a răspuns:

Am o intrebare:mai conteaza cat a bagat-o? Daca a ejaculat poti ramane daca nu, nu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Trebuia sa-ti vina ciclul, cati ani ai?

Răspuns utilizator avertizat