| Rule a întrebat:

am facut un pariu cu partenera mea, cine pierde indeplineste o dorinta. Eu stiu la sigur ca o sa cistig big grin, si as vrea sa vad ce idei imi veti da voi, in legatura de porunca.Sa nu fie ceva greu pentru ea,dar in acelasi timp sa fie ceva placut, interesant.

22 răspunsuri:
| Wehrmacht a răspuns:

Spune-i sa se imbrace sexy si sa faca striptease.Cat mai salbatic.

| Danysan a răspuns:

Sa nu va sarutati dar depinde ...cum zicea si Raiiisa-trebuie sa ai buze dulci si apetisante ca sa nu poata rezista tentatiei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pune-o sa se joace cu madularul.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cere-i si tu niste bani!

| Raiiiisa a răspuns:

Nu fi atat de sigur pe ceva inainte sa se intample.

Sa nu te sarute o zi.
daca i niste buze dulci si apetisante, nu se va putea abtine.Si va fi foarte placut sa vezi cum te saruta cu atata dorinta si pasiune.

(nu cred ca e raspunsul pe care-l asteptaibig grin)

| Rule explică (pentru Raiiiisa):

Asta mai degraba o sa fie o pedeapsa pentru mine decit pentru ea big grin eu nu ma voi putea abtinebig grin

| Raiiiisa a răspuns (pentru Rule):

Atunci te las pe tine.Sigur ai tu vreo dorinta ascunsa pe acolo si nu i-ai spus-o inca, iar acum ai ocazia.
M-a lasat inspiratia la ora astalaughing

| Rule explică (pentru Raiiiisa):

Am eu cite ceva ascuns, dar m-am bazat si pe sprijinul vostru un pic big grin
Nu-i nimic, are dreptul si ea sa se odihneasca oleaca(inspiratsia ) happy

| mat31new a răspuns (pentru Raiiiisa):

Chiar stii cum sa innebunesti un barbat.

| Raiiiisa a răspuns (pentru mat31new):

Sunt altele si mai bune.

| Cristiann25 a răspuns (pentru Raiiiisa):

Tot perversa ai ramas!

| MisterRip a răspuns (pentru Raiiiisa):

Ma astept la orice de la tine ( da da ) big grin

| Raiiiisa a răspuns (pentru Cristiann25):

Pupic:*

| Wøodenpints a răspuns (pentru Raiiiisa):

Unde să-l sărute cu atâta dorință și pasiune?

| Raiiiisa a răspuns (pentru Wøodenpints):

Ei stiu care e limita dintre ei.
Asta face parte din porunca lui, ca doar vrea s-o pedepseasca.

| Wøodenpints a răspuns (pentru Raiiiisa):

Și asta ce legătură ai trebui să aibă cu ce-am zis eu?

| Raiiiisa a răspuns (pentru Wøodenpints):

Era vorba ca unde ar trebui sa-l sarute.
De unde sa stiu eu unde vrea el sa fie sarutat...

| irrumator30 a răspuns:

Leag-o-o de pat, pune-i ceva la ochi, blindfold, si sarut-o pana o exciti la culme... si las-o asa, sa fremate de excitatie, cu porunca dinainte ca nu se va intampla absolut nimic, ca nuveti face sex/ dragoste

| SatanLovesYou a răspuns:

Pune-o sa faca tumbe...

| MisterRip a răspuns:

Sa te invite la ea acasa, sau sa vina ea la tine, si sa vizionati un film ceva frumos, si de acolo vin alte dorinte big grin si placere si de toate.

| Rule explică (pentru MisterRip):

Ti-am prins ideea big grin

| MisterRip a răspuns (pentru Rule):

Atunci pune-o in practica;-)