| KA a întrebat:

Am fost acum 3 luni la iubitul meu acasa si ne-am tras-o. Si nu am facut'o cu prezervativ si am ramas gravida. Si el nu vrea sa recunoasca ca o sa aiba copil cu mine. Ce sa fac? crying

Răspuns Câştigător
| FiTzOSsu a răspuns:

Cum sa ramai gravida daca ati facut-o cu PREZERVATIV? era spart sa ce avea? e aiurea situatia e ca si cum eu as face-o cu una cu prezervativ si vine la mine si imi zice ca e gravida stiind ca am facut-o protejat nu as crede-o deci depinde si de cati ani ai si daca ai putea sa il cresti singura ori sa mai incerci sa ai explici ca el e tatal lui si ca prezervativul era spart sau n-a fost bine pus nu stiu ce sa zic e aiurea rau si daca nu te crede vorbeste cu ai tai poate iti doresti sa il pastrezi... daca nu av happy

9 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Sper ca-i o gluma.

Răspuns utilizator avertizat
| djmk1988 a răspuns:

Ce sa faci? Fii idioata pana la capat daca tot o tii in stilul asta, insa nu fa avort, nu are sufletul ala nici o vina ca tu esti o zdreanta obosita

| SchiZz20CMrecords a răspuns (pentru djmk1988):

Nici eu n-o spuneam mai bine ca tine! bravo laughing

Răspuns utilizator avertizat
| pustoaica18 a răspuns:

Avort!

| Cutitaru_Gelache_1991 a răspuns:

Daca are bani, fa copilu si cerei pensie alimentara. daca are doar alocatie de elev si are peste 18 ani el si tu sub, anunta politiabig grin

| Adelinushka a răspuns:

Ia mai esti o proasta, aici e site cu intrebari serioase da tu te prostesti, fuuuu

| Lora19 a răspuns:

Depinde si de ce varsta ai tu, draguta si de ceea ce iti doresti tu de la viata. E usor sa ii spui unei persoane: "avorteaza"/"pastreaza sarcina"! Ideea e ca tu trebuie sa renunti la dobitoc si sa te gandesti doar la tine si la ceea ce ai de facut.