| Emily6 a întrebat:

am fost cu un bait pe care l-am iubit enorm, dar de la un timp se comporta ciudat era din ce in ce mai insistent.si am decis sa ne despartim.nu ne-am mai vb de atunci.vara asta mi-am facut un nou prieten.si am fost cu el pana acum cateva zile...adica de cand a inceput scoala.pentru ca baiatul pe care il iubeam si il iubesc e in acelasi scoala cu mine si mi-am dat seama ca am fost proasta ca m-am despartit de el, mi-am dat seama ca pe el il iubesc cu adevarat.acum as vrea sa ma impac cu el si nu stiu cum. Ce-mi sugerati? va rog! ast raspuns...

Răspuns Câştigător
| fender92 a răspuns:

Incearca sa vezi daca se tot uita dupa tine, chestii de genu'. iar daca face asa, sau ceva care sa te faca sa crezi ca mai vrea sa fie cu tine, vorbiti mai mult si sigur el o sa faca primul pas... Fundita puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Crisu a răspuns:

Vorbeste cu el si propune-i acest lucru.De regula functsioneaza, acum nu iti garantez succes. Dar nu il intreba direct, ai putsina rabdare, si vorbeste cu el.despre scoala si mai multe.

| SentimenteColorate a răspuns:

Pei esti tanara inca poti sa gasesti altu si eu il iubesc pe unu si am doar 10 ani dar suntm pr buni poti sa vb cu el sau ceva incearca sa vb cu el succes sper sa reusesti pup*:*::*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai ar trebui sa mergi la el sau un mesaj pe emss la telefon nu conteaza.sa mergi la el sa iti ceri scuze sa ii dai putin timp sa se gandeaska sh sai spui ca ink il iubesty sh sal intrebi daca vrea sa va impacati...succes.big grinD:

| Emily6 explică:

Pai... m-am uitat azi.si inca se uita dupa mine cand plec, de fapt de fiecare data cand ma vede.il iubesc enorm si stiu ca i-am gresit. dar chiar vreau sa repar totul.

| andrutza_8271 a răspuns:

Incearca sa te reimprietenesti cu el si asa iti vei da seama dupa comportamentu lui daca mai poate fi ceva intre voi. pup