| OchiiDinUmbra a întrebat:

Buna tpu.am fost impreuna cu o fata 5 luni si am tinut foarte mult la ea insa existau niste probleme.ea mereu le spunea prietenelor ei ceea ce vorbeam noi iar ele, ca niste copchile idioate faceau mereu misto.i-am spus de multe ori sa nu mai faca asta dar na inteles asa ca la un moment dat ne-am certat foarte tare pe tema asta.ea m-a sunat sasi ceara scuze, si sa promita ca nu va mai face asta.eu i-am spus nu. voiam sa-i dau o lectie.am crezut ca ea ma cunoaste si ca stie ca o sa o iert intr-un final.ea nu mia mai zis nimic, desi stateam pe afara. dupa cateva zile(1 sapt si oleaca) s-a combinat cu un prieten deal meu.si el stia ca tin la fata asta.adica era clar din felul cum ma comportam cu ea.au stat vreo 2-3 saptamani si s-au despartit. oricum ei erau doar la misto.chiar el o spunea.si sa va spun cum e cu prietenul meu.
in vremea cand eram cu fata asta, lui ii placea de o prietena dea ei si am incercat cat am putut sa-i fac sa fie impreuna.lam ajutat o gramada.si el acuma s-a combinat cu fosta mea doar ca sa nu fie singur, nu ca o placea.
acuma vorbesc cu fosta, nu mai sunt suparat pe ea, mai tin la ea insa nu ca inainte.cred ca ar vrea sa ne impacam dar e orgolioasa.cat despre prietenul meu, n-am mai vorbit cu el de cand a facut o faza dinasta.eram cu el afara si mi-a cerut mie telefonul sa vorbeasca cu fata asta prin mesaje ca si cum ea ar fi ultima panarama si facea misto de ea. tipa in gura mare ce macho e el ca ii baga vrajeli etc.
de atuncea prietenul asta tot ma cauta si vrea sa iesim de parca nu s-a intamplat nimic.si o zis m-am suparat degeaba.ca "p***e sunt destule pe lumea asta"
voi ce parere aveti?

5 răspunsuri:
| alexro93 a răspuns:

1.ala nu e prieten
2.ei nu-i pasa de tine
3.cauta-ti alta
4.intre timp, poate inveti sa si scrii big grin

| OchiiDinUmbra explică (pentru alexro93):

Stiu sa scriu credema...invat foarte bine la scoala.dar daca eram prea formal multa lume nu avea rabdarea sa citeasca pana la capat.

| alexro93 a răspuns (pentru OchiiDinUmbra):

Ok,cum zici si mult succes in cautarea altei fete

| h3r a răspuns:

Ea tot copchilă îi.
Tu?
Nu schimba situația. Ai avut o prietenă aiurea și un prieten ratat.

Dă-i în **** ta bre.

Răspuns utilizator avertizat