| Alejandraaa a întrebat:

am fost saptamana trecuta la majoratul fratelui meu, si am intalnit un baiat. el este mai mare decat mine cu 2 ani(eu am 15). El m-a chemat sa merg cu el in camera, iar eu m-am dus.cand eram in camera el a inchis usa cu cheia.ne-am asezat pe pat si el se apropia cat mai mult de mine pana cand a inceput sa ma sarute pe gat si sa ma prinda de sani. apoi ma intins pe pat si a inceput sa ma tot sarute si bla bla bla. apoi mana lui se apropia tot mai mult de locul acela (aveam fustita), a vrut sa isi bage mana in fustita.supa un timp mi-a dat jos fustita si boxeriisi si-a dat jos si el pantalonii. apoi s-a pus peste mine si si-a scos-o. mi-a bagat-o tare si cred ca a ejaculat.credeti ca as putea ramane gravida? funda pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
| ivona a răspuns:

Daca erai in perioada de fertilitate, ai toate sansele sa fii insarcinata, de ce nu astepti sa faci un test de sarcina, acum este prea devreme. Nu cred insa ca ai procedat bine, acel baiat poate ca nici nu isi mai aminteste de tine acum, plus ca un astfel de comportament ti-ar putea face probleme mai tarziu. Ai grija de tine :*

13 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, sigur ca da. Riscul este intre 5 si 100%, in functie de perioada ciclului menstrual in care te gaseai. Iti recomand sa vorbesti cu parintii tai si sa mergeti impreuna la politie. Ceea ce relatezi tu se numeste viol, tinand cont de varsta ta.

| Crisu a răspuns:

Da, ai putea! Acum tu o faci cu toti recunoscutii? Fa un test de sarcina!

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor suna ca si cum te-ai trezit acolo in mijlocul actului, total buimaca.

| doar.pt.voi. a răspuns:

Buna.
Daca a ejaculat in tine, ai sanse sa fii insarcinata.
Fa-ti un test de sarcina saptamana viitoare, si te vei lamurii.
E trist sa stiu ca ai doar 15 ani, si ai facut-o cu un necunoscut.
Iti dai seama daca acel necunoscut va spune la toti, inclusiv fratelui tau si dupa aia sa afle ai tai?

Toate cele bune!happy

| BoBBy a răspuns:

si tie ti-a placut nu? bv

| Jelly_7813 a răspuns:

Daca nu a avut prezervativ se poate
dar mai bine mai asteata sa vezi daca iti intarzie menstruatia sau daca nu du-te la farmacie si cumparati unn test de sarcina
sper ca te-am ajutat:X

| DoarOana a răspuns:

Daca erai la ciclu, e posibil. Doar testul de sarcina iti poate da raspunsul. Ar trebui sa incerci niste pastile anticonceptionale

| yoo23 a răspuns:

Puteai sa spui din prima ca a ejaculat unu pe tine. da, poti ramane insarcinata daca a ejaculat in/pe...pasarica.ia mai bine maine niste anticonceptionale de la farmacie.sau mai bine azi daca poti.

| Ionii13 a răspuns:

Daca nu v'ati protejat e posibil.straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

15 ani? au inebunit copii! las-o draga pana pe la 17-18 ani! o sa te saturi de ea?
eu nu stiu unde ati crescut voi!? rusine.

Răspuns utilizator avertizat
| Alejandraaa explică:

Hey tpu...tocmai mi-am facut un test de sarcina si am aflat ca nu voi ramane insarcinata pentru ca el nu a ejaculat atat de mult #:-s...multumesc totusi pentru raspunsuri, miau fost de folos :*

| Andrutssssa a răspuns:

Buna Alehandraaa! Cel mai bun sfat e sa-ti faci un test de sarcina sau sa consulti un medic...Numai asa poti afla daca esti gravida...

Succes big grin