| Bianka_5573 a întrebat:

Am mare nevoie de ajutor!
Trebuie sa fac un CD cu filme dar calculatorul meu nu citeste cd-ul gol. Am Nero instalat si cele care au ceva pe ele le citeste ce sa fac?
Scuze de categorie dar e cea mai citita!
Multumesc antcipat!

Răspuns Câştigător
| Hassel a răspuns:

Pai daca e un cd gol, normal ca nu il citeste(adica nu scrie nimic in plus)... pune cd-ul, si dupa jumatate de minut deschide nero-ul si dai burn la cdwinking
In cazul in care va scrie ceva gen,, insert a disk in D", atunci inseamna ca(,) chiar nu iti citeste CD-ul...atunci inseamna ca ori cd-ul e zgariat sau ar eun defect din fabricatie, ori ca CD ROM-ul tau e defect.

1 răspuns:
| soul2soull a răspuns:

Deschide nero dai data disk pune filmele in el si dai burn la viteza mai mica daca nu vede cd-ul atunci desfa dvd writerul si curata lentila laser