| Piticaaa a întrebat:

Tocmai mi-am instalat Windows 7, si am o imprimanta LaserJet 2100. Din nu stiu ce motiv, nu o citeste. Nu contine cd de instalare, era citita de windows Xp fara a fi nevoie de unul. Putin ajutor? Multumesc.

4 răspunsuri:
| Aero a răspuns:

Incearca acest link:

http://h20000.www2.hp.com/......eIndex.jsp

categoria Driver - Universal Print Driver

| foxi a răspuns:

Se pote ca nu are driver pentru windows 7! cauta driver pentru imprimanta respectiva pe saitul producatorului pentru windows 7!

| Piticaaa explică:

Multumesc pentru ajutor, tuturor!happy Am rezolvat problema. @NeXt, mi-am instalat windows 7 fiindca de cand ma stiu l-am folosit pe Xp, si chiar imi place acest windows. E tare destepthappy

| NeXt_6616 a răspuns:

E simplu mami nu ti-l citeste pentru ca pentru windows 7 nu au aparut upgradeuri la driverele de aparaturi aparaute cu aprox 1 an in urma, sau daca e ar cam trebui sa iti apara un mesaj de aprobare ca la vista, alt windows varza facut, mai bien ramaneai la xp e mai rapid si mult mai sigur, daca vrei sa arate ca win 7 ca deh e la moda bagai skinuri si patchuri, desi iti ingreunezi pcu,