| ineedyourehelp a întrebat:

am nevoie de ajutor sad. Deci..eu vreau sa ii demonstrez unui baiat ca il iubesc mult si tin la el. Nu vreau sa ii dau o felicitare sau sa fac o inimioara din lumanari. Vreau ceva mai ORIGINAL. De exemplu un prieten a scris mare cu grafitti,, Te iubesc..." sau altcineva a scris cu vopsea pe trotuar in fata blocului unei fete,, Te iubesc mult..."
Vreau si eu cam asa ceva. Cele mai multe si mai bune idei au FUNDITA!

2 răspunsuri:
| Ekcstsy a răspuns:

Ok si daca noi ti-am dat o idee tu ti-ai asuma creditul ei si asta ar fi ORIGINAL? Pune-ti bibilica la contributie. Sa scrie la coada unui avion ca il iubesti laughing