| AnonimB a întrebat:

Idei = Fundita happy! Aveti vreo idee nastrusnica sau mai iesita din comun pentru a-ti surprinde placut iubita?
Va dau un exemplu aplicat de mine: - Nu mi-a trebuit doar cateva lumanari + putin curaj de ai face in fata blocului ei o Inimioara seara tarziu aprinse un formidabil decor de la etajul 4 unde statea ea :X

Răspuns Câştigător
| keepa a răspuns:

Poti sa o chemi la tine cu un pretext oarecare (k ti-e rau de ex) si sa ii pregatesti de la intrare sageti pe jos care sa o ghideze catre o inimioara din petale/lumanari (petalele pot fi de oricare flori) big grin

3 răspunsuri:
| A12NDRA a răspuns:

Pai ti-as putea da o idee dar e cam foarte nebuneasca si mult de muncit. Poti pe un panou sau ceva extrem de mare sa scrii "Te iubesc" iar apoi sa urci sus pe blocul ei sa il agati bine acolo, o suni sa iasa pana afara si ii dai drumul.Mult succes si daca incerci sper sa ii palca!

| Dia a răspuns:

Ok, iti trebuie un reportofon, si voce laughing), Zbieri tare tare: TE IUBESCCC laughing
ok... e prea de totoh go on
Paiii, iei creta colorata, si in fata blocului iei i scrii "TE IUBESC", (si aici numele tau)
o sa-i placaa:*
Sauu i cumperi un buchet de trandafiri rosii love struck

| AnonimB explică (pentru Dia):

Buchete de trandafiri i-am tot cumparat happy
Iar ideea cu creta nu e posibila laughing ( nu are iesire la sosea ) happy