| Biapop1030 a întrebat:

Bună TPU am nevoie de ajutor va rog. Fără răspunsuri rele va rog. Sunt împreună cu prietenul meu de 24 de ani de 1 an si 2 lumini. Eu am 18 ani. Ca in orice cuplu neam certat a fost dar a trecut in rest totul e bine chiar foarte bine. Ne gandim sa ne mutam impreuna in 2016. Problema e că el e foarte matur. A trecut prin multe fete etc. Parcă simt ca vine perioada aia plictisitoare monotonă adică simt vreau să zic ca poate se va plictisi de mine mi frică Nu vreau sal pierd. Cum sa fac sai atrag atenția sa nu se plictisească de mine. Sper ca ati înteles va rog ajutor. Multumesc. Scuzați pentru gresilele de română.

6 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

NU NU NU NU nu fa greseala sa te muti cu el, INSTANT NU, mainile sus altfel chem politia! esti la varsta la care te pregatesti de studentie, perioada in care vei strabate cat mai multe cearsafuri, vei iesi cu fetele in club, vei trai viata de camin, betii petreceri camin, invatat pentru examene. este momentul sa va retrageti din relatie si sa te ocupi serios de scoala te asteapta bacalauratul si admiterea la universitate

| neutrino a răspuns:

In primul rand ca nu orice cuplu trece la inceput prin certuri, asa cum afirmi tu.
Apoi, daca el a trecut prin multe fete, printre care te numeri si tu, nu vad de ce s-ar opri la tine. Atata timp ca ii oferi sex si serviciul tau este diversificat si de inalta calitate, atunci nu se va plictisi curand. Odata mutata cu el ii vei fi mai mare ajutor pentru ca si el trebuie spalat, hranit si atunci cand vine acasa va gasi ordine si curatenie, chiar daca vei avea si tu serviciu. Dar, dupa cum scrii, nu prea aveti ce sa vorbiti prea mult pentru ca s-ar plictisi repede. Asadar, faptele tale vor vorbi!

| R0R0 a răspuns:

Fa ceva ca sa ii menti aprinsa flacara dragostei fata de tine: pune pe cineva sa iti trimita flori si sa se semneze admirator secret. (de ex)

| Divy a răspuns:

Interesele comune, comunicare și activități împreună cam lipsa scestor lucruri duce la nesatisfacerea unei "iubiri mature".

Depinde foarte mult ce își dorește el de la tine, planuri de viitor, potrivirea la caracter altfel e posibil să aparã rutina/ monotonia.

Mult succes și Crăciun fericit!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaa, deci in romana e mesajul!

| AlexDFY a răspuns:

Fa i un oral